JOICO K-Pak Color Therapy komplekt

Hind: 35,00 € 28,00 €
Kaubamärk: 
Tarneaeg:  2-4 PÄEVA
Kogus :  

Juukseid taastavate ja juuksevärvi kaitsvate toodete komplekt.

JOICO K-Pak Color Therapy komplekt sisaldab: 

JOICO K-PAK Color Therapy šampoon 300 ml

Juukseid taastav ja juuksevärvi kaitsev šampoon, värvitud, keemiliselt töödeldud, kahjustatud juustele. Puhastab ja kaitseb intensiivselt värvi tänu juuste β-kihi taastamisele. Vähendab juuste murdumist 65% juba peale ühekordset kasutamist võrreldes igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toodetega.

JOICO K-PAK Color Therapy juuksepalsam 300ml

Juukseid taastav ja juuksevärvi kaitsev palsam, värvitud, keemiliselt töödeldud, kahjustatud juustele.  Palsam hooldab, harutab lahti pusad ja kaitseb intensiivselt värvi tänu juuste β-kihi taastamisele. Tõstab juuste läiget ligi 50% võrreldes igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toodetega. Pikendab kahekordselt värvi eluiga võrreldes igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toodetega.

Põhitoimeained: 

Quadramine Complex™ -  keratiinproteiinkompleks, milles sisalduv proteiin ja tsüsteiin aitavad taastada juuksestruktuuri ning tagavad terved ja tugevad juuksed. 

Bio-Advanced Peptide Complex™ - peptiidkompleks, mis võimaldab vajalikel toitainetel tungida sügavale juuksestruktuuri, taastades juukseid maksimaalselt. 

Hair Protection System™ - antioksüdantide, rasvhapete ja looduslike niisutajate segu, mis kaitseb juukseid keemilise- ja kuumtöötluse ning keskkonnamõjutuste eest. 

Quadrabond Peptide Complex™ - peptiidkompleks, milles sisalduv arginiin ja peptiidid taastavad juuksestruktuuri ning Dual-Polymer System üheskoos mongongo (Aafrika Manketti pähkli) õliga tugevdavad ja kaitsevad juuksepinda. 

Sarnased tooted