TINGIMUSED

Müügitingimused 

 

Veebipoe superb.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Superb Cosmetics OÜ (registrikood 14067143), asukohaga Harju 5 Tallinn 10146.

 

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

 

 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 

 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

 Veebipoes kasutatav valuuta on Euro (€).

 Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 

 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

 

2. Tellimuse vormistamine ja makseviis 

 

 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. 

 Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.  

 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

 

3. Kohaletoimetamine 

 

 Kaupu saadetakse Eesti piires.

 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

 Kauba Omniva pakiautomaati tellides lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 2.99€ (ostud kuni 30€) või 3.50€ (ostud alates 30€).

 Alates 50€ ostuga on tarne pakiautomaati tasuta.

 Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Klienti SMS-teade, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt.

 Kui tarneviisiks valida kullerteenuse, lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 7.50€.

 Kuller viib paki kohale igale poole üle Eesti otse kätte – ka kaugeimasse metsatallu. Kui ostja soovib pakki kätte saada tööpäeval tööl olles, tuleb märkida kohaletoimetamise aadressiks töökoha aadress.

 Superb.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

 Toodete tarneaeg näitab mitme tööpäeva jooksul toode ostja määratud sihtpunkti jõuab. Riigipühadel võib tarneaeg pikeneda mõne päeva võrra.

 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-10 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 20 kalendripäeva jooksul. 

 

4. Taganemisõigus 

 

 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 41 alusel ei ole ostjal taganemise õigust, kui pakend on avatud. Avatud pakenditega kaubal ei ole taganemisõigust, nõue kehtib kosmeetika, tarvikute jm kohta. 

 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. 

 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile support@superb.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

  

5. Pretensiooni esitamise õigus 

 

 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile support@superb.ee või helistada telefonil: +3725031251 

 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.  

 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

 

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

 

 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

 

7. Vaidluste lahendamine 

 

 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile support@superb.ee või helistada telefonil: +3725031251 

 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.